How to become a FGGA player?

1

Come to first training session for free

Find your branch-contact coach and come to the first football training, which is for free
2

Fill the registration form

If you liked the first training ask the coach about the welcome pack, read the information and the terms and conditions then complete the registration form and return it to coach
3

Pass your football test

Then you will have tests in order to determine the training group in your age category Blue-Group for all comers. Orange-only group for the best.
4

You are already FGGA player

Receive your football outfit. From now on you're already FGGA player and you can enjoy your training in our Academy among their peers.

Our news season 2016/2017

  • We are CHARTER STANDART CLUB
  • Establishing cooperation with PROTRAINUP
  • FGGA – WELCOME PACK
  • QUICK FEET TRAINER
  • Establishing cooperation with  CONCEPT 4 SOCCER POLAND
  • We are CHARTER STANDART CLUB

    FGGA - achieve the FA Charter Standart Club accreditation - The FA formally recognises our club as one that is committed to raising standarts throughout grassroots football and ensuring that it is well organised, well managed and providing a positive experience for all players , coaches and volunteers involved.
  • Establishing cooperation with PROTRAINUP

    through this partnership we have access to one of the most modern training systems in the world PROTRAINUP - training system designed for clubs and football academies in the form of a modern and integrated mobile platform. The system is an application on-line, making contact with the application is possible from anywhere without restrictions. PROTRAINUP is a complete solution - contains all the areas necessary for the proper and consistent training in a club or academy.
  • FGGA – WELCOME PACK

    Each new player signing up for FGGA - receives "Welcome Pack" which contains all the necessary information about the functioning of our academy, among other things: code of conduct, application form, and many other very useful information. Ask your coach about Welcome pack.
  • QUICK FEET TRAINER

    In our offer for the new season is located also QUICK FEET TRAINER- innovative method to develop soccer skills. This product is ideal for any player and more! Quick Feet is a unique training program that motivates players to improve their skills faster than using other training methods. This is the most intense football training system on the market. At its effects you do not have to wait long. During the 15-minute workout session player he has 1000 contacts with the ball. Quick Feet is the world's fastest method for strengthening the legs!

  • Establishing cooperation with CONCEPT 4 SOCCER POLAND

    Concept 4 Soccer Poland is an international football scouting agency fully based on Western patterns, which aims to develop professional scouting in Poland and in the world. They have the experience and knowledge gained in the UK on scouting and management model of football clubs. Cooperate and is represented in Poland professional clubs and scouting agencies from England, Italy, Spain, Sweden and Greece. Concept 4 Soccer Poland operates globally having scouts on every continent, in cooperation with the biggest clubs in the world.

Our Numbers

More than 120

Children trains in FGGA

We are in 4

Locations

We train on more than 10

Football fields

Charge only from 4,5

Pounds for training

Taunton Youth League 2017 – Tables

Grupa Under 7

MNazwa drużyny / Team NamePKT
1 Ashcott 1
2 Bridgwater Wolves 1
3 Bishops Lydeard Pumas 2
4 Bishops Lydeard Panthers 2
5 Bridgwater VPR Hawks 3
6 Bridgwater VPR Eagles 3
7 Falcon Golden Goal Academy Blue 4
8 Falcon Golden Goal Academy Black 4
9 Galmington Dragons Hawks 5
10 Galmington Dragons Raiders 5
11 North Curry 6
12 North Curry Herons 6
13 Rhode Lane Rhinos  
14 Rhode Lane Wanderers  
15 Wembdon Saints 7
16 Wembdon Dragons 7
17 Huish Tigers 8
18 Tone Youth 8
19 Minehead AFC 9
20 Hamilton Youth 10

Grupa Under 8

MNazwa drużyny / Team NamePKT
1 Ashcott Reds 1
2 Ashcott Blues 1
3 Bishops Lydeard Pumas 2
4 Bishops Lydeard Panthers 2
5 Bridgwater VPR Hawks 3
6 Bridgwater VPR Eagles 3
7 Spaxton Rovers 4
8 Spaxton Rangers 4
9 Falcon Golden Goal Academy Blue 5
10 Falcon Golden Goal Academy Black 5
11 Galmington Dragons Hawks 6
12 Galmington Dragons Raiders 6
13 Isle of Wedmore Rovers 7
14 Isle of Wedmore Wanderers 7
15 Minehead AFC Mariners 8
16 Minehead AFC Pirates 8
17 Ruishton Robins 9
18 Ruishton Rhinos 9
19 Rhode Lane Wanderers 10
20 Rhode Lane Rhinos 10
21 Staplegrove The Grove 11
22 Tone Youth Wasps 11
23 Staplegrove Saints 12
24 Staplegrove Sinners 12
25 Wellington Lions 13
26 Wellington Tigers 13
27 Wembdon Saints 14
28 Wembdon Dragons 14
29 North Curry 15
30 Bridgwater Wolves - Black 15
31 Bridgwater Wolves 16
32 Bridgwater Red 16
33 Watchet 17
34 Falcon Golden Goal 18

Grupa Under 9

MNazwa drużyny / Team NamePKT
1 Bridgwater Wolves 1
2 Nether Stowey Hornets 1
3 Bridgwater VPR Hawks 2
4 Bridgwater VPR Eagles 2
5 North Petherton 3
6 Rhode Lane Wanderers 3
7 Staplegrove FC The Grove 4
8 Falcon Golden Goal Academy 4
9 Galmington Dragons Hawks 5
10 Galmington Dragons Raiders 5
11 Isle of Wedmore Herons 6
12 Isle of Wedmore Storks 6
13 Minehead AFC 7
14 Watchet Mariners 7
15 North Curry 8
16 North Curry Herons 8
17 Staplegrove FC Saints 9
18 Staplegrove FC Sinners 9
19 Tone Youth Hornets 10
20 Tone Youth Wasps 10
21 Wellington Lions 11
22 Wellington Tigers 11
23 Wembdon Saints 12
24 Wembdon Dragons 12
25 Bishops Lydeard Pumas 13
26 Dunster Youth 14
27 Ashcott 15

Grupa Under 10

MNazwa drużyny / Team NamePKT
1 Ashcott 1
2 Wembdon Knights 1
3 Bishops Lydeard Pumas 2
4 Bishops Lydeard Panthers 2
5 Bridgwater VPR Hawks 3
6 Bridgwater VPR Eagles 3
7 Bridgwater Wolves A 4
8 Bridgwater Wolves B 4
9 Staplegrove The Grove 5
10 Hamilton Youth 5
11 Galmington Dragons Hawks 6
12 Galmington Dragons Raiders 6
13 Isle of Wedmore Rovers 7
14 Isle of Wedmore United 7
15 Minehead AFC 8
16 Watchet Knights 8
17 North Petherton 9
18 North Curry 9
19 Ruishton Racers 10
20 Ruishton Rattlesnakes 10
21 Spaxton Juniors 11
22 Rhode Lane Wanderers 11
23 Staplegrove Saints 12
24 Staplegrove Sinners 12
25 Tone Youth Hornets 13
26 Tone Youth Wasps 13
27 Wellington Lions 14
28 Wellington Tigers 14
29 Wembdon Dragons 15
30 Wembdon Saints 15
31 Williton Jets 16
32 Falcon Golden Goal 17


U7/U8/U9/U10 Fixtures 2017 / 2018

  • U7 Fixtures

    DateTimeRound 1Venue
    23.09.17 10:00 Ashcott v Bridgwater Wolves Ashcott
    23.09.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Hamilton Youth Bishops Lydeard
    23.09.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Minehead AFC Bridgwater VPR
    23.09.17 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Huish Tigers/Tone Youth Falcon Golden Goal
    23.09.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Galmington
    23.09.17 10:00 North Curry/North Curry Herons v Rhode Lane Rhinos/Rhode Lane Wanderers North Curry
    DateTimeRound 2Venue
    07.10.17 10:00 Rhode Lane Rhinos v Rhode Lane Wanderers Rhode Lane
    07.10.17 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v North Curry/North Curry Herons Wembdon
    07.10.17 10:00 Huish Tigers/Tone Youth v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Huish Tigers
    07.10.17 10:00 Minehead AFC v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Minehead
    07.10.17 10:00 Hamilton Youth v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Hamilton
    07.10.17 10:00 Ashcott/Bridgwater Wolves v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Bridgwater Wolves
    DateTimeRound 3Venue
    21.10.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas v Bishops Lydeard Panthers Bishops Lydeard
    21.10.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Ashcott/Bridgwater Wolves Bridgwater VPR
    21.10.17 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Hamilton Youth Falcon Golden Goal
    21.10.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Minehead AFC Galmington
    21.10.17 10:00 North Curry/North Curry Herons v Huish Tigers/Tone Youth North Curry
    21.10.17 10:00 Rhode Lane Rhinos/Rhode Lane Wanderers v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Rhode Lane
    04.11.17TBCCup Round 1 - All Teams 
    DateTimeRound 4Venue
    18.11.17 10:00 Wembdon Saints v Wembdon Dragons Wembdon
    18.11.17 10:00 Huish Tigers/Tone Youth v Rhode Lane Rhinos/Rhode Lane Wanderers Tone Youth
    18.11.17 10:00 Minehead AFC v North Curry/North Curry Herons Minehead
    18.11.17 10:00 Hamilton Youth v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Hamilton
    18.11.17 10:00 Ashcott/Bridgwater Wolves v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Ashcott
    18.11.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Bishops Lydeard
    DateTimeRound 5Venue
    02.12.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks v Bridgwater VPR Eagles Bridgwater VPR
    02.12.17 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Falcon Golden Goal
    02.12.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Ashcott/Bridgwater Wolves Galmington
    02.12.17 10:00 North Curry/North Curry Herons v Hamilton Youth North Curry
    02.12.17 10:00 Rhode Lane Rhinos/Rhode Lane Wanderers v Minehead AFC Rhode Lane
    02.12.17 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Huish Tigers/Tone Youth Wembdon
    DateTimeRound 6Venue
    16.12.17 10:00 Huish Tigers v Tone Youth Huish Tigers
    16.12.17 10:00 Minehead AFC v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Minehead
    16.12.17 10:00 Hamilton Youth v Rhode Lane Rhinos/Rhode Lane Wanderers Hamilton
    16.12.17 10:00 Ashcott/Bridgwater Wolves v North Curry/North Curry Herons Bridgwater Wolves
    16.12.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Bishops Lydeard
    16.12.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Bridgwater VPR
    DateTimeRound 7Venue
    13.01.18 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue v Falcon Golden Goal Academy Black Falcon Golden Goal
    13.01.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Galmington
    13.01.18 10:00 North Curry/North Curry Herons v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers North Curry
    13.01.18 10:00 Rhode Lane Rhinos/Rhode Lane Wanderers v Ashcott/Bridgwater Wolves Rhode Lane
    13.01.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Hamilton Youth Wembdon
    13.01.18 10:00 Huish Tigers/Tone Youth v Minehead AFC Tone Youth
    DateTimeRound 8Venue
    27.01.18 10:00 Hamilton Youth v Huish Tigers/Tone Youth Hamilton
    27.01.18 10:00 Ashcott/Bridgwater Wolves v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Ashcott
    27.01.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Rhode Lane Rhinos/Rhode Lane Wanderers Bishops Lydeard
    27.01.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v North Curry/North Curry Herons Bridgwater VPR
    27.01.18 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Falcon Golden Goal
    DateTimeRound 9Venue
    10.02.18 10:00 Galmington Dragons Hawks v Galmington Dragons Raiders Galmington
    10.02.18 10:00 North Curry/North Curry Herons v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black North Curry
    10.02.18 10:00 Rhode Lane Rhinos/Rhode Lane Wanderers v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Rhode Lane
    10.02.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Wembdon
    10.02.18 10:00 Huish Tigers/Tone Youth v Ashcott/Bridgwater Wolves Huish Tigers
    10.02.18 10:00 Minehead AFC v Hamilton Youth Minehead
    24.02.18TBCCup Round 2 
    DateTimeRound 10Venue
    10.03.18 10:00 Ashcott/Bridgwater Wolves v Minehead AFC Bridgwater Wolves
    10.03.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Huish Tigers/Tone Youth Bishops Lydeard
    10.03.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Bridgwater VPR
    10.03.18 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Rhode Lane Rhinos/Rhode Lane Wanderers Falcon Golden Goal
    10.03.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v North Curry/North Curry Herons Galmington
    DateTimeRound 11Venue
    07.04.18 10:00 North Curry v North Curry Herons North Curry
    07.04.18 10:00 Rhode Lane Rhinos/Rhode Lane Wanderers v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Rhode Lane
    07.04.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Wembdon
    07.04.18 10:00 Huish Tigers/Tone Youth v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Tone Youth
    07.04.18 10:00 Minehead AFC v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Minehead
    07.04.18 10:00 Hamilton Youth v Ashcott/Bridgwater Wolves Hamilton
    12.05.18TBCCup Final 
  • U8 Fixtures

    DateTimeRound 1Venue
    16.09.17 10:00 Ashcott Reds/Ashcott Blues v Falcon Golden Goal Ashcott
    16.09.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Watchet Bishops Lydeard
    16.09.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Bridgwater VPR
    16.09.17 10:00 Spaxton Rovers/Spaxton Rangers v North Curry/Bridgwater Wolves - Black Spaxton
    16.09.17 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Falcon Golden Goal
    16.09.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Wellington Lions/Wellington Tigers Galmington
    16.09.17 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Isle of Wedmore
    16.09.17 10:00 Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates v Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps Minhead
    16.09.17 10:00 Ruishton Robins/Ruishton Rhinos v Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos Ruishton
    DateTimeRound 2Venue
    30.09.17 10:00 Falcon Golden Goal v Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos Falcon Golden Goal
    30.09.17 10:00 Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps v Ruishton Robins/Ruishton Rhinos Staplegrove
    30.09.17 10:00 Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Minehead
    30.09.17 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers Wellington
    30.09.17 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Wembdon
    30.09.17 10:00 North Curry/Bridgwater Wolves - Black v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black North Curry
    30.09.17 10:00 Bridgwater Wolves/Bridgwater Red v Spaxton Rovers/Spaxton Rangers Bridgwater Wolves
    30.09.17 10:00 Watchet v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Watchet
    30.09.17 10:00 Ashcott Reds/Ashcott Blues v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Ashcott
    DateTimeRound 3Venue
    14.10.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Falcon Golden Goal Bishops Lydeard
    14.10.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Ashcott Reds/Ashcott Blues Bridgwater VPR
    14.10.17 10:00 Spaxton Rovers/Spaxton Rangers v Watchet Spaxton
    14.10.17 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Falcon Golden Goal
    14.10.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v North Curry/Bridgwater Wolves - Black Galmington
    14.10.17 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Isle of Wedmore
    14.10.17 10:00 Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates v Wellington Lions/Wellington Tigers Minehead
    14.10.17 10:00 Ruishton Robins/Ruishton Rhinos v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Ruishton
    14.10.17 10:00 Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos v Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps Rhode Lane
    DateTimeRound 4Venue
    28.10.17 10:00 Falcon Golden Goal v Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps Falcon Golden Goal
    28.10.17 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos Staplegrove
    28.10.17 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Ruishton Robins/Ruishton Rhinos Wellington
    28.10.17 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates Wembdon
    28.10.17 10:00 North Curry/Bridgwater Wolves - Black v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers Bridgwater Wolves
    28.10.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Galmington
    28.10.17 10:00 Watchet v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Watchet
    28.10.17 10:00 Ashcott Reds/Ashcott Blues v Spaxton Rovers/Spaxton Rangers Ashcott
    28.10.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Bishops Lydeard
    04.11.17TBCCup Round 1 - All Teams 
    DateTimeRound 5Venue
    11.11.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Falcon Golden Goal Bridgwater VPR
    11.11.17 10:00 Spaxton Rovers/Spaxton Rangers v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Spaxton
    11.11.17 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Ashcott Reds/Ashcott Blues Falcon Golden Goal
    11.11.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Watchet Galmington
    11.11.17 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Isle of Wedmore
    11.11.17 10:00 Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates v North Curry/Bridgwater Wolves - Black Minehead
    11.11.17 10:00 Ruishton Robins/Ruishton Rhinos v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Ruishton
    11.11.17 10:00 Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos v Wellington Lions/Wellington Tigers Rhode Lane
    11.11.17 10:00 Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Tone Youth
    DateTimeRound 6Venue
    25.11.17 10:00 Falcon Golden Goal v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Falcon Golden Goal
    25.11.17 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps Wellington
    25.11.17 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos Wembdon
    25.11.17 10:00 North Curry/Bridgwater Wolves - Black v Ruishton Robins/Ruishton Rhinos North Curry
    25.11.17 10:00 Bridgwater Wolves/Bridgwater Red v Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates Bridgwater Wolves
    25.11.17 10:00 Watchet v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers Watchet
    25.11.17 10:00 Ashcott Reds/Ashcott Blues v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Ashcott
    25.11.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Bishops Lydeard
    25.11.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Spaxton Rovers/Spaxton Rangers Bridgwater VPR
    DateTimeRound 7Venue
    09.12.17 10:00 Spaxton Rovers/Spaxton Rangers v Falcon Golden Goal Spaxton
    09.12.17 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Falcon Golden Goal
    09.12.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Galmington
    09.12.17 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers v Ashcott Reds/Ashcott Blues Isle of Wedmore
    09.12.17 10:00 Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates v Watchet Minehead
    09.12.17 10:00 Ruishton Robins/Ruishton Rhinos v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Ruishton
    09.12.17 10:00 Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos v North Curry/Bridgwater Wolves - Black Rhode Lane
    09.12.17 10:00 Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Tone Youth
    09.12.17 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Wellington Lions/Wellington Tigers Staplegrove
    DateTimeRound 8Venue
    06.01.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Falcon Golden Goal Wellington
    06.01.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Wembdon
    06.01.18 10:00 North Curry/Bridgwater Wolves - Black v Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps Bridgwater Wolves
    06.01.18 10:00 Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Rhode Lane
    06.01.18 10:00 Watchet v Ruishton Robins/Ruishton Rhinos Watchet
    06.01.18 10:00 Ashcott Reds/Ashcott Blues v Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates Ashcott
    06.01.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers Bishops Lydeard
    06.01.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Bridgwater VPR
    06.01.18 10:00 Spaxton Rovers/Spaxton Rangers v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Spaxton
    DateTimeRound 9Venue
    20.01.18 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Falcon Golden Goal Falcon Golden Goal
    20.01.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Spaxton Rovers/Spaxton Rangers Galmington
    20.01.18 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Isle of Wedmore
    20.01.18 10:00 Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Minehead
    20.01.18 10:00 Ruishton Robins/Ruishton Rhinos v Ashcott Reds/Ashcott Blues Ruishton
    20.01.18 10:00 Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos v Watchet Rhode Lane
    20.01.18 10:00 Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Staplegrove
    20.01.18 10:00 North Curry/Bridgwater Wolves - Black v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners North Curry
    20.01.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Wellington
    DateTimeRound 10Venue
    03.02.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Falcon Golden Goal Wembdon
    03.02.18 10:00 North Curry/Bridgwater Wolves - Black v Wellington Lions/Wellington Tigers Bridgwater Wolves
    03.02.18 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Staplegrove
    03.02.18 10:00 Watchet v Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps Watchet
    03.02.18 10:00 Ashcott Reds/Ashcott Blues v Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos Ashcott
    03.02.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Ruishton Robins/Ruishton Rhinos Bishops Lydeard
    03.02.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates Bridgwater VPR
    03.02.18 10:00 Spaxton Rovers/Spaxton Rangers v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers Spaxton
    03.02.18 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Falcon Golden Goal
    DateTimeRound 11Venue
    17.02.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Falcon Golden Goal Galmington
    17.02.18 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Isle of Wedmore
    17.02.18 10:00 Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates v Spaxton Rovers/Spaxton Rangers Minehead
    17.02.18 10:00 Ruishton Robins/Ruishton Rhinos v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Ruishton
    17.02.18 10:00 Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Rhode Lane
    17.02.18 10:00 Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps v Ashcott Reds/Ashcott Blues Tone Youth
    17.02.18 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Watchet Staplegrove
    17.02.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Wellington
    17.02.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v North Curry/Bridgwater Wolves - Black Wembdon
    24.02.18TBCCup Round 2 
    DateTimeRound 12Venue
    03.03.18 10:00 Falcon Golden Goal v North Curry/Bridgwater Wolves - Black Falcon Golden Goal
    03.03.18 10:00 Bridgwater Wolves/Bridgwater Red v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Bridgwater Wolves
    03.03.18 10:00 Watchet v Wellington Lions/Wellington Tigers Watchet
    03.03.18 10:00 Ashcott Reds/Ashcott Blues v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Ashcott
    03.03.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps Bishops Lydeard
    03.03.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos Bridgwater VPR
    03.03.18 10:00 Spaxton Rovers/Spaxton Rangers v Ruishton Robins/Ruishton Rhinos Spaxton
    03.03.18 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates Falcon Golden Goal
    03.03.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers Galmington
    DateTimeRound 13Venue
    17.03.18 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers v Falcon Golden Goal Isle of Wedmore
    17.03.18 10:00 Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Minehead
    17.03.18 10:00 Ruishton Robins/Ruishton Rhinos v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Ruishton
    17.03.18 10:00 Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos v Spaxton Rovers/Spaxton Rangers Rhode Lane
    17.03.18 10:00 Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Staplegrove
    17.03.18 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Bishops Lydeard
    17.03.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Ashcott Reds/Ashcott Blues Wellington
    17.03.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Watchet Wembdon
    17.03.18 10:00 North Curry/Bridgwater Wolves - Black v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red North Curry
    DateTimeRound 14Venue
    31.03.18 10:00 Falcon Golden Goal v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Falcon Golden Goal
    31.03.18 10:00 Watchet v North Curry/Bridgwater Wolves - Black Watchet
    31.03.18 10:00 Ashcott Reds/Ashcott Blues v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Ashcott
    31.03.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Wellington Lions/Wellington Tigers Bishops Lydeard
    31.03.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Bridgwater VPR
    31.03.18 10:00 Spaxton Rovers/Spaxton Rangers v Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps Spaxton
    31.03.18 10:00 Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Rhode Lane
    31.03.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Ruishton Robins/Ruishton Rhinos Galmington
    31.03.18 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers v Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates Isle of Wedmore
    DateTimeRound 15Venue
    14.04.18 10:00 Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates v Falcon Golden Goal Minehead
    14.04.18 10:00 Ruishton Robins/Ruishton Rhinos v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers Ruishton
    14.04.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos Galmington
    14.04.18 10:00 Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Tone Youth
    14.04.18 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Spaxton Rovers/Spaxton Rangers Staplegrove
    14.04.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Wellington
    14.04.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Wembdon
    14.04.18 10:00 North Curry/Bridgwater Wolves - Black v Ashcott Reds/Ashcott Blues Bridgwater Wolves
    14.04.18 10:00 Watchet v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Watchet
    DateTimeRound 16Venue
    28.04.18 10:00 Watchet v Falcon Golden Goal Watchet
    28.04.18 10:00 Ashcott Reds/Ashcott Blues v Bridgwater Wolves/Bridgwater Red Ashcott
    28.04.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v North Curry/Bridgwater Wolves - Black Bishops Lydeard
    28.04.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Bridgwater VPR
    28.04.18 10:00 Spaxton Rovers/Spaxton Rangers v Wellington Lions/Wellington Tigers Spaxton
    28.04.18 10:00 Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Falcon Golden Goal
    28.04.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps Galmington
    28.04.18 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers v Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos Isle of Wedmore
    28.04.18 10:00 Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates v Ruishton Robins/Ruishton Rhinos Minehead
    DateTimeRound 17Venue
    05.05.18 10:00 Ruishton Robins/Ruishton Rhinos v Falcon Golden Goal Ruishton
    05.05.18 10:00 Rhode Lane Wanderers/Rhode Lane Rhinos v Minehead AFC Mariners/Minehead AFC Pirates Rhode Lane
    05.05.18 10:00 Staplegrove The Grove/Tone Youth Wasps v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore Wanderers Tone Youth
    05.05.18 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Staplegrove
    05.05.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Falcon Golden Goal Academy Blue/Falcon Golden Goal Academy Black Wellington
    05.05.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Spaxton Rovers/Spaxton Rangers Wembdon
    05.05.18 10:00 North Curry/Bridgwater Wolves - Black v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles North Curry
    05.05.18 10:00 Bridgwater Wolves/Bridgwater Red v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Bridgwater Wolves
    05.05.18 10:00 Watchet v Ashcott Reds/Ashcott Blues Watchet
    12.05.18TBCCup Final 
  • U9 Fixtures

    DateTimeRound 1Venue
    09.09.17 10:00 Bridgwater Wolves v Nether Stowey Hornets Bridgwater Wolves
    09.09.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Ashcott Bridgwater VPR
    09.09.17 10:00 North Petherton/Rhode Lane Wanderers v Dunster Youth North Petherton
    09.09.17 10:00 Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy v Bishops Lydeard Pumas Staplegrove
    09.09.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Galmington
    09.09.17 10:00 Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks v Wellington Lions/Wellington Tigers Isle of Wedmore
    09.09.17 10:00 Minehead AFC/Watchet Mariners v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Minehead
    09.09.17 10:00 North Curry/North Curry Herons v Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners North Curry
    DateTimeRound 2Venue
    23.09.17 10:00 Staplegrove FC Saints v Staplegrove FC Sinners Staplegrove
    23.09.17 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v North Curry/North Curry Herons Tone Youth
    23.09.17 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Minehead AFC/Watchet Mariners Wellington
    23.09.17 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks Wembdon
    23.09.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Bishops Lydeard
    23.09.17 10:00 Dunster Youth v Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy Dunster
    23.09.17 10:00 Ashcott v North Petherton/Rhode Lane Wanderers Ashcott
    23.09.17 10:00 Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Nether Stowey
    DateTimeRound 3Venue
    07.10.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks v Bridgwater VPR Eagles Bridgwater VPR
    07.10.17 10:00 North Petherton/Rhode Lane Wanderers v Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets Rhode Lane
    07.10.17 10:00 Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy v Ashcott Falcon Golden Goal
    07.10.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Dunster Youth Galmington
    07.10.17 10:00 Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks v Bishops Lydeard Pumas Isle of Wedmore
    07.10.17 10:00 Minehead AFC/Watchet Mariners v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Watchet
    07.10.17 10:00 North Curry/North Curry Herons v Wellington Lions/Wellington Tigers North Curry
    07.10.17 10:00 Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Staplegrove
    DateTimeRound 4Venue
    21.10.17 10:00 Tone Youth Hornets v Tone Youth Wasps Tone Youth
    21.10.17 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners Wellington
    21.10.17 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v North Curry/North Curry Herons Wembdon
    21.10.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas v Minehead AFC/Watchet Mariners Bishops Lydeard
    21.10.17 10:00 Dunster Youth v Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks Dunster
    21.10.17 10:00 Ashcott v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Ashcott
    21.10.17 10:00 Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets v Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy Bridgwater Wolves
    21.10.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v North Petherton/Rhode Lane Wanderers Bridgwater VPR
    04.11.17TBCCup Round 1 - All Teams 
    DateTimeRound 5Venue
    18.11.17 10:00 North Petherton v Rhode Lane Wanderers North Petherton
    18.11.17 10:00 Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Staplegrove
    18.11.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets Galmington
    18.11.17 10:00 Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks v Ashcott Isle of Wedmore
    18.11.17 10:00 Minehead AFC/Watchet Mariners v Dunster Youth Minehead
    18.11.17 10:00 North Curry/North Curry Herons v Bishops Lydeard Pumas North Curry
    18.11.17 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners Wembdon
    18.11.17 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Wellington Lions/Wellington Tigers Tone Youth
    DateTimeRound 6Venue
    02.12.17 10:00 Wellington Lions v Wellington Tigers Wellington
    02.12.17 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Wembdon
    02.12.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas v Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners Bishops Lydeard
    02.12.17 10:00 Dunster Youth v North Curry/North Curry Herons Dunster
    02.12.17 10:00 Ashcott v Minehead AFC/Watchet Mariners Ashcott
    02.12.17 10:00 Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets v Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks Nether Stowey
    02.12.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Bridgwater VPR
    02.12.17 10:00 North Petherton/Rhode Lane Wanderers v Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy Rhode Lane
    DateTimeRound 7Venue
    16.12.17 10:00 Falcon Golden Goal Academy v Staplegrove FC The Grove Falcon Golden Goal
    16.12.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v North Petherton/Rhode Lane Wanderers Galmington
    16.12.17 10:00 Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Isle of Wedmore
    16.12.17 10:00 Minehead AFC/Watchet Mariners v Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets Watchet
    16.12.17 10:00 North Curry/North Curry Herons v Ashcott North Curry
    16.12.17 10:00 Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners v Dunster Youth Staplegrove
    16.12.17 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Bishops Lydeard Pumas Tone Youth
    16.12.17 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Wellington
    DateTimeRound 8Venue
    13.01.18 10:00 Wembdon Saints v Wembdon Dragons Wembdon
    13.01.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas v Wellington Lions/Wellington Tigers Bishoips Lydeard
    13.01.18 10:00 Dunster Youth v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Dunster
    13.01.18 10:00 Ashcott v Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners Ashcott
    13.01.18 10:00 Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets v North Curry/North Curry Herons Bridgwater Wolves
    13.01.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Minehead AFC/Watchet Mariners Bridgwater VPR
    13.01.18 10:00 North Petherton/Rhode Lane Wanderers v Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks North Petherton
    13.01.18 10:00 Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Staplegrove
    DateTimeRound 9Venue
    27.01.18 10:00 Galmington Dragons Hawks v Galmington Dragons Raiders Galmington
    27.01.18 10:00 Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks v Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy Isle of Wedmore
    27.01.18 10:00 Minehead AFC/Watchet Mariners v North Petherton/Rhode Lane Wanderers Minehead
    27.01.18 10:00 North Curry/North Curry Herons v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles North Curry
    27.01.18 10:00 Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners v Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets Staplegrove
    27.01.18 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Ashcott Tone Youth
    27.01.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Dunster Youth Wellington
    27.01.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Bishops Lydeard Pumas Wembdon
    DateTimeRound 10Venue
    10.02.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas - No Game No Game
    10.02.18 10:00 Dunster Youth v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Dunster
    10.02.18 10:00 Ashcott v Wellington Lions/Wellington Tigers Ashcott
    10.02.18 10:00 Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Nether Stowey
    10.02.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners Bridgwater VPR
    10.02.18 10:00 North Petherton/Rhode Lane Wanderers v North Curry/North Curry Herons Rhode Lane
    10.02.18 10:00 Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy v Minehead AFC/Watchet Mariners Falcon Golden Goal
    10.02.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks Galmington
    24.02.18TBCCup Round 2 
    DateTimeRound 11Venue
    10.03.18 10:00 Isle of Wedmore Herons v Isle of Wedmore Storks Isle of Wedmore
    10.03.18 10:00 Minehead AFC/Watchet Mariners v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Watchet
    10.03.18 10:00 North Curry/North Curry Herons v Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy North Curry
    10.03.18 10:00 Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners v North Petherton/Rhode Lane Wanderers Staplegrove
    10.03.18 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Tone Youth
    10.03.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets Wellington
    10.03.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Ashcott Wembdon
    10.03.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas v Dunster Youth Bishops Lydeard
    DateTimeRound 12Venue
    24.03.18 10:00 Dunster Youth - No Game No Game
    24.03.18 10:00 Ashcott v Bishops Lydeard Pumas Ashcott
    24.03.18 10:00 Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Bridgwater Wolves
    24.03.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Wellington Lions/Wellington Tigers Bridgwater VPR
    24.03.18 10:00 North Petherton/Rhode Lane Wanderers v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps North Petherton
    24.03.18 10:00 Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy v Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners Staplegrove
    24.03.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v North Curry/North Curry Herons Galmington
    24.03.18 10:00 Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks v Minehead AFC/Watchet Mariners Isle of Wedmore
    DateTimeRound 13Venue
    07.04.18 10:00 Minehead AFC v Watchet Mariners Minehead
    07.04.18 10:00 North Curry/North Curry Herons v Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks North Curry
    07.04.18 10:00 Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Staplegrove
    07.04.18 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy Tone Youth
    07.04.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v North Petherton/Rhode Lane Wanderers Wellington
    07.04.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Wembdon
    07.04.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas v Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets Bishops Lydeard
    07.04.18 10:00 Dunster Youth v Ashcott Dunster
    DateTimeRound 14Venue
    21.04.18 10:00 Ashcott - No Game No Game
    21.04.18 10:00 Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets v Dunster Youth Nether Stowey
    21.04.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Bishops Lydeard Pumas Bridgwater VPR
    21.04.18 10:00 North Petherton/Rhode Lane Wanderers v Wembdon Saints/Wembdon Dragons Rhode Lane
    21.04.18 10:00 Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy v Wellington Lions/Wellington Tigers Staplegrove
    21.04.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Galmington
    21.04.18 10:00 Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks v Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners Isle of Wedmore
    21.04.18 10:00 Minehead AFC/Watchet Mariners v North Curry/North Curry Herons Watchet
    DateTimeRound 15Venue
    05.05.18 10:00 North Curry v North Curry Herons North Curry
    05.05.18 10:00 Staplegrove FC Saints/Staplegrove FC Sinners v Minehead AFC/Watchet Mariners Staplegrove
    05.05.18 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Isle of Wedmore Herons/Isle of Wedmore Storks Tone Youth
    05.05.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Wellington
    05.05.18 10:00 Wembdon Saints/Wembdon Dragons v Staplegrove FC The Grove/Falcon Golden Goal Academy Wemndon
    05.05.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas v North Petherton/Rhode Lane Wanderers Bishops Lydeard
    05.05.18 10:00 Dunster Youth v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Dunster
    05.05.18 10:00 Ashcott v Bridgwater Wolves/Nether Stowey Hornets Ashcott
    12.05.18TBCCup Final 
  • U10 Fixtures

    DateTimeRound 1Venue
    16.09.17 10:00 Ashcott v Wembdon Knights Ashcott
    16.09.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Falcon Golden Goal Bishops Lydeard
    16.09.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Williton Jets Bridgwater VPR
    16.09.17 10:00 Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B v Wembdon Dragons/Wembdon Saints Bridgwater Wolves
    16.09.17 10:00 Staplegrove The Grove/Hamilton Youth v Wellington Lions/Wellington Tigers Staplegrove
    16.09.17 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Tone Youth
    16.09.17 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Isle of Wedmore
    16.09.17 10:00 Minehead AFC/Watchet Knights v Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers Minehead
    16.09.17 10:00 North Petherton/North Curry v Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes North Petherton
    DateTimeRound 2Venue
    30.09.17 10:00 Ruishton Racers v Ruishton Rattlesnakes Ruishton
    30.09.17 10:00 Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers v North Petherton/North Curry Spaxton
    30.09.17 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Minehead AFC/Watchet Knights Staplegrove
    30.09.17 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United Tone Youth
    30.09.17 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Wellington
    30.09.17 10:00 Wembdon Dragons/Wembdon Saints v Staplegrove The Grove/Hamilton Youth Wembdon
    30.09.17 10:00 Williton Jets v Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B Williton
    30.09.17 10:00 Falcon Golden Goal v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Falcon Golden Goal
    30.09.17 10:00 Ashcott/Wembdon Knights v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Ashcott
    DateTimeRound 3Venue
    14.10.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas v Bishops Lydeard Panthers Bishops Lydeard
    14.10.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Ashcott/Wembdon Knights Bridgwater VPR
    14.10.17 10:00 Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B v Falcon Golden Goal BridgwaterWolves
    14.10.17 10:00 Staplegrove The Grove/Hamilton Youth v Williton Jets Hamilton
    14.10.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Wembdon Dragons/Wembdon Saints Galmington
    14.10.17 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United v Wellington Lions/Wellington Tigers Isle of Wedmore
    14.10.17 10:00 Minehead AFC/Watchet Knights v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Minehead
    14.10.17 10:00 North Petherton/North Curry v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners North Curry
    14.10.17 10:00 Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes v Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers Ruishton
    DateTimeRound 4Venue
    28.10.17 10:00 Spaxton Juniors v Rhode Lane Wanderers Rhode Lane
    28.10.17 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes Staplegrove
    28.10.17 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v North Petherton/North Curry Tone Youth
    28.10.17 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Minehead AFC/Watchet Knights Wellington
    28.10.17 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United v Wembdon Dragons/Wembdon Saints Isle of Wedmore
    28.10.17 10:00 Williton Jets v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Williton
    28.10.17 10:00 Falcon Golden Goal v Staplegrove The Grove/Hamilton Youth Falcon Golden Goal
    28.10.17 10:00 Ashcott/Wembdon Knights v Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B Wembdon
    28.10.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Bishops Lydeard
    04.11.17TBCCup Round 1 - All Teams 
    DateTimeRound 5Venue
    11.11.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks v Bridgwater VPR Eagles Bridgwater VPR
    11.11.17 10:00 Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Bridgwater Wolves
    11.11.17 10:00 Staplegrove The Grove/Hamilton Youth v Ashcott/Wembdon Knights Staplegrove
    11.11.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Falcon Golden Goal Galmington
    11.11.17 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United v Williton Jets Isle of Wedmore
    11.11.17 10:00 Minehead AFC/Watchet Knights v Wembdon Dragons/Wembdon Saints Watchet
    11.11.17 10:00 North Petherton/North Curry v Wellington Lions/Wellington Tigers North Petherton
    11.11.17 10:00 Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Ruishton
    11.11.17 10:00 Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Spaxton
    DateTimeRound 6Venue
    25.11.17 10:00 Staplegrove Saints v Staplegrove Sinners Staplegrove
    25.11.17 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers Tone Youth
    25.11.17 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes Wellington
    25.11.17 10:00 Wembdon Dragons/Wembdon Saints v North Petherton/North Curry Wembdon
    25.11.17 10:00 Williton Jets v Minehead AFC/Watchet Knights Williton
    25.11.17 10:00 Falcon Golden Goal v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United Falcon Golden Goal
    25.11.17 10:00 Ashcott/Wembdon Knights v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Ashcott
    25.11.17 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Staplegrove The Grove/Hamilton Youth Bishops Lydeard
    25.11.17 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B Bridgwater VPR
    DateTimeRound 7Venue
    09.12.17 10:00 Bridgwater Wolves A v Bridgwater Wolves B Bridgwater Wolves
    09.12.17 10:00 Staplegrove The Grove/Hamilton Youth v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Hamilton
    09.12.17 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Galmington
    09.12.17 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United v Ashcott/Wembdon Knights Isle of Wedmore
    09.12.17 10:00 Minehead AFC/Watchet Knights v Falcon Golden Goal Minehead
    09.12.17 10:00 North Petherton/North Curry v Williton Jets North Curry
    09.12.17 10:00 Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes v Wembdon Dragons/Wembdon Saints Ruishton
    09.12.17 10:00 Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers v Wellington Lions/Wellington Tigers Rhode Lane
    09.12.17 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Staplegrove
    DateTimeRound 8Venue
    06.01.18 10:00 Tone Youth Hornets v Tone Youth Wasps Tone Youth
    06.01.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Wellington
    06.01.18 10:00 Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers v Wembdon Dragons/Wembdon Saints Spaxton
    06.01.18 10:00 Williton Jets v Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes Williton
    06.01.18 10:00 Falcon Golden Goal v North Petherton/North Curry Falcon Golden Goal
    06.01.18 10:00 Ashcott/Wembdon Knights v Minehead AFC/Watchet Knights Wembdon
    06.01.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United Bishops Lydeard
    06.01.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Bridgwater VPR
    06.01.18 10:00 Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B v Staplegrove The Grove/Hamilton Youth Bridgwater Wolves
    DateTimeRound 9Venue
    20.01.18 10:00 Staplegrove The Grove v Hamilton Youth Hamilton
    20.01.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B Galmington
    20.01.18 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Isle of Wedmore
    20.01.18 10:00 Minehead AFC/Watchet Knights v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Watchet
    20.01.18 10:00 North Petherton/North Curry v Ashcott/Wembdon Knights North Petherton
    20.01.18 10:00 Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes v Falcon Golden Goal Ruishton
    20.01.18 10:00 Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers v Williton Jets Rhode Lane
    20.01.18 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Wembdon Dragons/Wembdon Saints Staplegrove
    20.01.18 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Wellington Lions/Wellington Tigers Tone Youth
    DateTimeRound 10Venue
    03.02.18 10:00 Wellington Lionsv Wellington Tigers Wellington
    03.02.18 10:00 Wembdon Dragons/Wembdon Saints v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Wembdon
    03.02.18 10:00 Williton Jets v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Williton
    03.02.18 10:00 Falcon Golden Goal v Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers Falcon Golden Goal
    03.02.18 10:00 Ashcott/Wembdon Knights v Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes Ashcott
    03.02.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v North Petherton/North Curry Bishops Lydeard
    03.02.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Minehead AFC/Watchet Knights Bridgwater VPR
    03.02.18 10:00 Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United Bridgwater Wolves
    03.02.18 10:00 Staplegrove The Grove/Hamilton Youth v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Staplegrove
    DateTimeRound 11Venue
    17.02.18 10:00 Galmington Dragons Hawks v Galmington Dragons Raiders Galmington
    17.02.18 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United v Staplegrove The Grove/Hamilton Youth Isle of Wedmore
    17.02.18 10:00 Minehead AFC/Watchet Knights v Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B Minehead
    17.02.18 10:00 North Petherton/North Curry v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles North Curry
    17.02.18 10:00 Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Ruishton
    17.02.18 10:00 Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers v Ashcott/Wembdon Knights Spaxton
    17.02.18 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Falcon Golden Goal Staplegrove
    17.02.18 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Williton Jets Tone Youth
    17.02.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Wembdon Dragons/Wembdon Saints Wellington
    24.02.18TBCCup Round 2 
    DateTimeRound 12Venue
    03.03.18 10:00 Wembdon Dragons v Wembdon Saints Wembdon
    03.03.18 10:00 Williton Jets v Wellington Lions/Wellington Tigers Williton
    03.03.18 10:00 Falcon Golden Goal v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Falcon Golden Goal
    03.03.18 10:00 Ashcott/Wembdon Knights v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Ashcott
    03.03.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers Bishops Lydeard
    03.03.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes Bridgwater VPR
    03.03.18 10:00 Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B v North Petherton/North Curry Bridgwater Wolves
    03.03.18 10:00 Staplegrove The Grove/Hamilton Youth v Minehead AFC/Watchet Knights Staplegrove
    03.03.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United Galmington
    DateTimeRound 13Venue
    17.03.18 10:00 Isle of Wedmore Rovers v Isle of Wedmore United Isle of wedmore
    17.03.18 10:00 Minehead AFC/Watchet Knights v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Watchet
    17.03.18 10:00 North Petherton/North Curry v Staplegrove The Grove/Hamilton Youth North Petherton
    17.03.18 10:00 Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes v Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B Ruishton
    17.03.18 10:00 Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Rhode Lane
    17.03.18 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Staplegrove
    17.03.18 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Ashcott/Wembdon Knights Tone Youth
    17.03.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Falcon Golden Goal Wellington
    17.03.18 10:00 Wembdon Dragons/Wembdon Saints v Williton Jets Wembdon
    DateTimeRound 14Venue
    31.03.18 10:00 Williton - No Game -
    31.03.18 10:00 Falcon Golden Goal v Wembdon Dragons/Wembdon Saints Falcon Golden Goal
    31.03.18 10:00 Ashcott/Wembdon Knights v Wellington Lions/Wellington Tigers Wembdon
    31.03.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Bishops Lydeard
    31.03.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Bridgwater VPR
    31.03.18 10:00 Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B v Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers Bridgwater Wolves
    31.03.18 10:00 Staplegrove The Grove/Hamilton Youth v Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes Hamilton
    31.03.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v North Petherton/North Curry Galmington
    31.03.18 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United v Minehead AFC/Watchet Knights Isle of Wedmore
    DateTimeRound 15Venue
    14.04.18 10:00 Minehead AFC v Watchet Knights Minehead
    14.04.18 10:00 North Petherton/North Curry v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United North Curry
    14.04.18 10:00 Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Ruishton
    14.04.18 10:00 Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers v Staplegrove The Grove/Hamilton Youth Spaxton
    14.04.18 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B Staplegrove
    14.04.18 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Tone Youth
    14.04.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Wellington
    14.04.18 10:00 Wembdon Dragons/Wembdon Saints v Ashcott/Wembdon Knights Wembdon
    14.04.18 10:00 Williton Jets v Falcon Golden Goal Williton
    DateTimeRound 16Venue
    28.04.18 10:00 Falcon Golden Goal - No Game No Game
    28.04.18 10:00 Ashcott/Wembdon Knights v Williton Jets Ashcott
    28.04.18 10:00 Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers v Wembdon Dragons/Wembdon Saints Bishops Lydeard
    28.04.18 10:00 Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles v Wellington Lions/Wellington Tigers Bridgwater VPR
    28.04.18 10:00 Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B v Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps Bridgwater Wolves
    28.04.18 10:00 Staplegrove The Grove/Hamilton Youth v Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners Staplegrove
    28.04.18 10:00 Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders v Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers Galmington
    28.04.18 10:00 Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United v Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes Isle of Wedmore
    28.04.18 10:00 Minehead AFC/Watchet Knights v North Petherton/North Curry Watchet
    DateTimeRound 17Venue
    05.05.18 10:00 North Petherton v North Curry North Petherton
    05.05.18 10:00 Ruishton Racers/Ruishton Rattlesnakes v Minehead AFC/Watchet Knights Ruishton
    05.05.18 10:00 Spaxton Juniors/Rhode Lane Wanderers v Isle of Wedmore Rovers/Isle of Wedmore United Rhode Lane
    05.05.18 10:00 Staplegrove Saints/Staplegrove Sinners v Galmington Dragons Hawks/Galmington Dragons Raiders Staplegrove
    05.05.18 10:00 Tone Youth Hornets/Tone Youth Wasps v Staplegrove The Grove/Hamilton Youth Tone Youth
    05.05.18 10:00 Wellington Lions/Wellington Tigers v Bridgwater Wolves A/Bridgwater Wolves B Wellington
    05.05.18 10:00 Wembdon Dragons/Wembdon Saints v Bridgwater VPR Hawks/Bridgwater VPR Eagles Wembdon
    05.05.18 10:00 Williton Jets v Bishops Lydeard Pumas/Bishops Lydeard Panthers Williton
    05.05.18 10:00 Falcon Golden Goal v Ashcott/Wembdon Knights Falcon Golden Goal
    12.05.18TBCCup Final 


Our Staff


  • Jaroslaw Kwella

    Jaroslaw Kwella

    FGGA Coach (FGGA Owner)
    Master Degree- Physical Education
    UEFA A - Football qualification
  • Krzysztof Byrszel

    Krzysztof Byrszel

    FGGA Coach (Managing Director)
    The FA Level 2 in Coaching Football
  • Grzegorz Mackiewicz

    Grzegorz Mackiewicz

    FGGA Coach (Bridgwater)
    Master Degree- Physical Education
    The Level 1 in Coaching Football
  • Daniel Grabowy

    Daniel Grabowy

    FGGA Coach (Bridgwater Manager)
    FA Level 1 in Coaching Football
  • Renata Luberda

    Renata Luberda

    FGGA Coach (Yeovil Manager)
    Master Degree- Physical Education
    The Level 1 in Coaching Football
  • Robert Gluchowski

    Robert Gluchowski

    FGGA Exeter Manager
  • Norbert Drapiewski

    Norbert Drapiewski

    FGGA Coach (Taunton)
    FA Level 1 in Coaching Football
  • Chrystian Byrszel

    Chrystian Byrszel

    FGGA Coach (Taunton) FA Level 1 in Coaching Football
  • Rafal Daraszkiewicz

    Rafal Daraszkiewicz

    FGGA Coach (Bridgwater)
    FA Level 1 in Coaching Football
  • Patryk Sasin

    Patryk Sasin

    FGGA Coach (Yeovil)
  • Lukasz Kleban

    Lukasz Kleban

    FGGA Coach Taunton
  • Sebastian Kapral

    Sebastian Kapral

    FGGA Goalkeeper Coach
  • Joanna Dabrowska

    Joanna Dabrowska

    Welfare Officer
  • Cecylia Kwella

    Cecylia Kwella

    FGGA Secretary

    Our training places

    Our partners and sponsors


    • Fresh
    • Charter Standard Logo Composite
    • Damian
    • TFC
    • Alpla
    • PROTRAINUP
    • Regio 2
    • Concept4soocer
    • theFA
    • FutbolSklep
    • Somerset
    • Whiteeagles
    • Polsport
    • Man And Van
    • Cameleon
    • PSST
    • Garmax

      Falcon Academy

      I would like to thank you for choosing Falcon Golden Goal Academy - Remember that in addition to training hard and systematic work you still need to firmly believe and dream, where, as we want to be the best, because the future belongs to those who believe in the beauty of their dreams ...

      Jaroslaw Kwella - FGGA Owner

      Contact

      •   Falcon Golden Goal Academy F.C
      •   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
      •   @FalconGoldenGoalAcademy
      •   07909413180 / 07780498084
      •   81 Lilliana Way, Bridgwater, TA5 2GG, Somerset, England
      „Falcon" - Golden Goal Academy”.